Створена рішенням Рівненського облвиконкому №317 від 20.06.1972 р. (зі змінами рішенням Рівненського облвиконкому №343 від 22.11.1983 р.) з метою збереження цінних деревних та чагарникових порід. Знаходиться на території ДП "Сарненський лісгосп". Парк розташований біля садиби лісгоспу на північно-західній його околиці. Загальна площа дендропарку - 1,5 га. Рельєф - рівниний, грунти - піщані, свіжі. Площа парку розділена доріжками на окремі сегменти. Всі доріжки обсаджені живоплотом із чагарників.

Закладка дендропарку розпочата в 1960 році, на місці, що частково знаходилася під шкілкою дерево-чагарникових порід. У дендропарку висаджено понад 110 видів дерев і кущів. Тут росте катальпа, айва японська, магнолія гола, кедр сибірський, модрина європейська й  модрина сибірська, сосна Веймутова, тис ягідний, ялина колюча, горіх сірий, ялівець козачий, дуб червоний та багато інших екзотів, які природно в наших лісах не ростуть. Для його закладки використаний посадковий матеріал із дендропарків Львова й Києва та вирощений із закупленого насіння в розсадниках й шкілках.

Приблизне місцерозташування заповідної території:

Джерело: Природно-заповідний фонд Рівненської області / під. ред. Ю. М.Грищенка. – Рівне : Волин. обереги, 2008. – 216 с.