Створений рішенням Рівненської облради №213 від 13.10.1993 р. Знаходиться на землях Городоцької сільської ради у с.Городок. Землекористувач - Городоцький монастир Рівненської єпархії УПЦ.

Площа 8 га.

Розташовується на невеличкому острові у заплаві річки Устя.

Це старовинний пейзажний парк кінця XVIII ст., закладений відомим на Волині паркобудівничим, ірландцем за походженням, Діонісієм Міклером, запрошеним тодішнім власником палацу угорським графом Валенти Естергазі. У 1878 році маєток перейшов у власність статського радника, інженера, барона Рудольфа Васильовича Штейнгеля, а пізніше його сина Федора Рудольфовича. У 1896 році Р.Штейнгель заснував тут перший на Волині краєзнавчий музей У ньому зберігалась археологічна карта Волині, уніатські богослужбові книги XVIII століття, нумізматична колекція, книги російською та польською мовами з природознавства Волині, географії, історії, народної освіти, різноманітні археологічні експонати, знайдені на давньому городищі тут же, в Городку, поліський фольклор. На жаль, більша частина експозиції була втрачена під час Першої світової війни, решта зазнала такої ж долі у 1939 році. Лише фольклорна частина збереглася й утворює сьогодні окремий фонд Державного архіву Рівненської області.

Нині колекція дерев парку становить понад 20 видів дерев та чагарників. Серед них 350-річний дуб, 200-річні ясени та липи, віковічні гіркокаштани, граби та клени, а також молодші екземпляри ялини європейської, клена гостролистого, берези, горіха грецького, туї, кущі бузку та форзиції.

Приблизне місцерозташування заповідної території:

[codepeople-post-map]

Джерело: Природно-заповідний фонд Рівненської області / під. ред. Ю. М.Грищенка. – Рівне : Волин. обереги, 2008. – 216 с.